CategoriesNovinky

ZÁHRADY A DOMY

Kombinácia účinnosti, úspory vody a jednoduchosti používania čo sa týka akejkoľvek veľkosti udržiavanej plochy. Dizajn s tryskami MP Rotator® pomáha dosiahnuť uniformnú distribúciu bez stekania s dostrekom od 1,8 do 10,7 m .

Môžete teda pracovať na akejkoľvek ploche, šetriť zákazníkom vodu a vytvárať nádherné prostredie.

BEZ VODY NIE JE ŽIVOT!!!

Polievanie hadicou vyžaduje veľa času aj financií a výsledok nie je adekvátny vynaloženému úsiliu. Sýtozelený trávnik bude stále iba vaším želaním. Chcete ísť na dvojtýždňovú dovolenku? To sú starosti, kto sa postará o záhradu. Automatický závlahový systém pracuje aj počas vašej dovolenky. Preto v posledných rokoch rastie dopyt po automatizovaných závlahových systémoch.

Informácií o výhodách a účinkoch pravidelnej závlahy pomocou automatizovaných systémov je veľa a každy si dokáže spočítať prínos takejto investície. A keďže záhrad s automatickými závlahami je už aj na Slovensku dosť, dá sa o výhodách presvedčiť aj v praxi.

Ani v hotovej záhrade nemusíte mať obavy z dodatočnej inštalácie systému. Už po pár týždňoch nebudete ani vedieť, že sa v záhrade robili výkopy. Trávnik sa pri pravidelnej závlahe rýchlo zregeneruje.

Odrádza vás vyššia vstupná investícia? Samozrejme automatický závlahový systém nie je investíciou na jeden rok. Návratnosť je však veľmi rýchla. Je to približne 3 až 5 rokov v závislosti od veľkosti závlahy.