AQUAZ

Predpokladom pre kvalitný a správne fungujúci automatický závlahový systém je odborne vypracovaný projekt, respektíve návrh závlahového systému. Našim zákazníkom ponúkame návrhy automatických závlahových systémov, pre záhrady ale aj väčšie plochy ako sú parky, námestia a centrá obcí, komerčné plochy, futbalové alebo golfové ihriská.

Vypracovanie návrhu

V prípade, že máte záujem o vypracovanie odborného návrhu automatického závlahového systému, neváhajte nás kontaktovať, alebo nám rovno zašlite potrebné podklady pre vypracovanie návrhu a my vám ho vypracujeme vo formáte DWG alebo PDF spolu s cenovou ponukou realizácie.

Pre vypracovanie návrhu potrebujeme tieto informácie:  • Rozmery pozemku – jednoduchým spôsobom načrtnite celkovú plochu, udajte rozmery (minimálne 1 rozmer), vyznačte zavlažované a nezavlažované plochy ako trávnik, záhony, spevnené plochy, dom, bazén, altánok a podobne.
  • Zdroj vody – odkiaľ bude zavlažovací systém čerpať vodu,či to bude studňa, vodovod alebo iný zdroj. Výdatnosť zdroja v l/s, atmosférický tlak v baroch. Ak už máte čerpadlo, tak potrebujeme poznať jeho typ, maximálny výkon a maximálnu tlakovú výšku.
  • Výškové prevýšenia na pozemku – ak je pozemok svahovitý, zapíšte do plôch jednotlivé aspoň približné výškové kóty.
  • Ostatné informácie – umiestnenie ovládacej jednotky, miesto napojenia na sieť 220V,umiestnenie čidla zrážok, umiestnenie šachty s ventilmi (ideálne do záhonu). V prípade záujmu o rýchlospojné ventily pre manuálny odber vody nám taktiež špecifikujte miesto ich umiestnenia. Nezabudnite nám spomenúť, či máte záujem aj o mikrozávlahu záhonov.

V prípade, že sa jedná o novostavbu a Vaša záhrada ešte nie je zrealizovaná budeme potrebovať projekt Vašej budúcej záhrady. Podklady nám, prosím pošlite naskenované vo formáte jpg, png, bmp, pdf alebo vo formáte dwg na našu emailovú adresu.

Za návrh a rozpočet automatického závlahového systému bežnej záhrady rodinného domu s vypracovaním do 10 pracovných dní je 50€ s DPH po prijatí platby na firemný účet.  

V prípade odberu materiálu Vám AQUAZ vyhotoví rozpočet a návrh ZADARMO

Košík zavrieť